Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

TRANSFORM štetce

Transform nahradil Woodcare rad štetcov.

Transform - nadštandardná trieda pre kvalitu, ľahkosť, použitie

TRANSFORM štetce V tejto kategórii sa nachádza 3 produktov.

Odporúčané
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 7,744 €
  7,744 € s DPH
  Odporúčané

  Anglická kvalita - Štetec Transform Shed & Fence bol vyvinutý na uľahčenie nanášania farieb, náterov- prevažne na ploty, altánky - lepšie odovzdá farbu, urýchli natieranie, štetiny sú 100% imitáciou prírodných štetín, poskytujú ľahkú prácu so štetcom.

  Dostupný s inými možnosťami
 • 8,845 €
  8,845 € s DPH
  Odporúčané

  Harris Transform prináša výhodnú maliarsku sadu vhodnú na použitie ošetrenia dreva, či už lakovanie, maľovanie záhradného domčeka, vonkajších drevených predmetov, zariadení, nábytku, predmetov. Sada bola navrhnutá špeciálne na starostlivosť o drevo na prácu  so špeciálnym lepidlom, olejmi, konzervačnými protriedkami  a lakmi na drevo vo vnútornom aj...

  Dostupný s inými možnosťami
 • 9,558 €
  9,558 € s DPH
  Odporúčané

  Harris Transform prináša výhodnú maliarsku sadu vhodnú na použitie ošetrenia dreva, či už lakovanie, maľovanie záhradného domčeka, vonkajších drevených predmetov, zariadení, nábytku, predmetov. Sada bola navrhnutá špeciálne na starostlivosť o drevo na prácu  so špeciálnym lepidlom, olejmi a lakmi na drevo vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

  Dostupný s inými možnosťami
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek